Dozorčí rada Letiště Praha, a. s. má šest členů. Funkční období člena dozorčí rady je pět let.

Složení dozorčí rady

prof. Jan Švejnar, M.A., Ph.D. – předseda
Mgr. Ondřej Landa - místopředseda
Kamil Pomahač - člen
Ing. Petr Minařík - člen
Ing. Petr Šobotník- člen
Jiří Hošek- člen

Společnost zřídila v souladu s ust. § 44c zákona č. 93/2009 Sb., o auditorech a o změně některých zákonů (zákon o auditorech), ve znění pozdějších předpisů, výbor pro audit. Výbor má tři členy, kteří jsou jmenováni akcionářem společnosti na období pěti let.

Složení výboru pro audit

Ing. Petr Šobotník, nar. 16. 5. 1954
Jeseniova 2861/46, 130 00 Praha 3
Předseda výboru pro audit
Den vzniku členství: 23. 10. 2018
Den vzniku funkce: 1. 11. 2018

Ing. Andrea Lukasíková, nar. 7. 2. 1980
Zelený pruh 48, 147 00 Praha 4
Místopředsedkyně výboru pro audit
Den vzniku členství: 23. 10. 2018
Den vzniku funkce: 1. 11. 2018

Ing. Ivo Středa, nar. 25. 12. 1953
Janýrova 3235/2, 100 00 Praha 10
Člen výboru pro audit
Den vzniku členství: 23. 10. 2018